Poštovné a doprava | YogaGuru.cz

Poštovné a doprava

Doručování zásilek prostřednictvím všech dopravců probíhá bez problémů, výdej zásilek na pobočkách Zásilkovny také není omezen (nevztahuje se na něj omezení o maloobchodním prodeji). Vaše objednávky expedujeme ihned a dorazí bez problémů. Není třeba se obávat.

Seznam výdejních míst získáváme online přímo od Zásilkovny. Více informací se také dozvíte na blogu Zásilkovny.

Doručování Českou poštou nebo DPD je aktuálně beze změn, doporučujeme dodržovat doporučení (nošení roušky a pokud možno se vyhnout osobnímu kontaktu s kurýrem).

S ohledem na bezpečnost kvůli probíhající pandemii koronaviru je možné až do odvolání uhradit objednávky pouze předem (platební kartou nebo online bankovním převodem). Hotovostní platby při převzetí momentálně bohužel nejsou možné. Děkujeme za pochopení.

Jak to u nás funguje?

Nic složitého: při vytváření objednávky stačí zvolit typ dopravy - osobní odběr na pobočkách Zásilkovny, kurýrní služba DPD (na Slovensko GLS), Česká pošta (či Slovenská pošta pro slovenské zákazníky). Poté vyberete způsob platby (platba na dobírku, online bankovním převodem nebo platební kartou). A pak už je to fofr. V následující tabulce vidíte přibližný termín dodání a cenu za dopravu, zkrátka kdy a za kolik budete mít balík od YogaGuru.cz doma. Termíny považujte prosím za přibližné, expedujeme každý den, u dopravců ale někdy může dojít ke zdržení, které bohužel neovlivníme.

Uvedené termíny jsou platné pokud uskutečníte objednávku do 10:00 následujícího pracovního dne.

Poštovné zdarma nad 1500 Kč/80 EUR

V rámci ČR neplatíte poštovné u objednávek nad 1500 Kč - platí pro všechny dopravce, tedy Zásilkovnu, Českou poštu i DPD. Výjimkou je pouze večerní expresní doručení v rámci Prahy, které je zpoplatněno 159Kč.

V rámci SR neplatíte poštovné u objednávek nad 80 EUR ( pouze přes Zásilkovnu, ostatní dopravci jsou zpoplatněni).

Kdy bude balík s novými kousky u vás?

 
CENA CELÁ ČR
   
Zasilkovna.cz
(Při objednávce nad 1500 Kč ZDARMA v rámci ČR)
DOBÍRKA 57 Kč Pondělí, 6. dubna
ONLINE PLATBA 42 Kč
DPD DOBÍRKA 116 Kč Pondělí, 6. dubna
ONLINE PLATBA 88 Kč
Česká pošta DOBÍRKA 116 Kč Pondělí, 6. dubna
ONLINE PLATBA 88 Kč
 
CENA CELÁ SR
Zasilkovna.cz DOBÍRKA 3,84 EUR Úterý, 7. dubna
ONLINE PLATBA 3,00 EUR
GLS DOBÍRKA 8,11 EUR Úterý, 7. dubna
ONLINE PLATBA 6,90 EUR
Slovenská pošta DOBÍRKA 9,68 EUR Úterý, 7. dubna
ONLINE PLATBA 8,47 EUR

 

Nadrozměrné zboží

Některé produkty jsou na přepravu hodně velké, vyžadují tedy speciální zacházení, aby k Vám v pořádku doputovaly. Využíváme proto kurýrní služby DPD (pro ČR i Slovensko). V procesu objednávky tato volba bude nabídnuta automaticky. Termín doručení oproti výše uvedené tabulce (DPD) se může o 1-2 dny lišit. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

Expresní doručení Praha

Rychleji to téměř nejde. Pokud odešlete objednávku do 10:00 v pracovní den a dodací adresa bude v Praze, jsme schopni Vám dodat balíček ještě týž den. Doručení kurýrem proběhne mezi 18:00 - 22:00. CENA JE 159 Kč..

Osobní odběr na pobočkách Zásilkovny - YogaGuru doporučuje

Přes Zásilkovnu si můžete zboží od nás vyzvednout osobně, přestože neprovozujeme kamenný obchod. Poboček má Zásilkovna v ČR a SR už opravdu hodně, takže je pravděpodobné, že některou z nich máte poblíž i vy. Seznam všech poboček si můžete prohlédnout zde:

Načítání: seznam poboček osobního odběru

 

Hodnocení zákazníků

"Objednal jsem, zboží přišlo. Skvělé, dnes už prakticky nevídané"
Ověřený zákazník, před 1 týždeň
  • Rychle zaslani
  • Dobra komunikace
Ověřený zákazník, před 2 týždne
"Rychle dodani, stranky prehledne"
Ověřený zákazník, před 2 týždne

Porovnání produktů