Poštovné a doprava | YogaGuru.cz

Poštovné a doprava

Jak to u nás funguje?

Nic složitého: při vytváření objednávky stačí zvolit typ dopravy - osobní odběr na pobočkách Zásilkovny, kurýrní služba DPD (na Slovensko GLS), Česká pošta (či Slovenská pošta pro slovenské zákazníky). Poté vyberete způsob platby (platba bankovním převodem, nebo na dobírku). A pak už je to fofr. V následující tabulce vidíte přibližný termín dodání a cenu za dopravu, zkrátka kdy a za kolik budete mít balík od YogaGuru.cz doma. Termíny považujte prosím za přibližné, expedujeme každý den, u dopravců ale někdy může dojít ke zdržení, které bohužel neovlivníme.

Uvedené termíny jsou platné pokud uskutečníte objednávku do 10:00 následujícího pracovního dne.

 
CENA CELÁ ČR
   
Zasilkovna.cz
(Při objednávce nad 1500 Kč ZDARMA v rámci ČR)
DOBÍRKA 57 Kč Středa, 21. srpna
PLATBA PŘEDEM 42 Kč
DPD DOBÍRKA 116 Kč Středa, 21. srpna
PLATBA PŘEDEM 88 Kč
Česká pošta DOBÍRKA 116 Kč Středa, 21. srpna
PLATBA PŘEDEM 88 Kč
 
CENA CELÁ SR
Zasilkovna.cz DOBÍRKA 3,84 EUR Čtvrtek, 22. srpna
PLATBA PŘEDEM 3,00 EUR
GLS DOBÍRKA 8,11 EUR Čtvrtek, 22. srpna
PLATBA PŘEDEM 6,90 EUR
Slovenská pošta DOBÍRKA 9,68 EUR Čtvrtek, 22. srpna
PLATBA PŘEDEM 8,47 EUR

Když si zvolíte platbu předem/bankovním převodem, termín dodání se trošku prodlouží. Musíme totiž počkat, až vaše platba doputuje na náš účet. Obvykle to ale zabere jen 1 - 2 dny. Účet máme u Fio Banky a pokud vy také, platba se provede okamžitě.

 

Expresní doručení Praha

Rychleji to téměř nejde. Pokud odešlete objednávku do 10:00 v pracovní den a dodací adresa bude v Praze, jsme schopni Vám dodat balíček ještě týž den. Doručení kurýrem proběhne mezi 18:00 - 22:00.

Platba je možná pouze na dobírku - tzn. zaplatíte při převzetí přímo kurýrovi. CENA JE 159 Kč.

Poštovné zdarma

Při objednávce nad 1500 Kč (pro dodání v ČR) je doprava pro naše zákazníky zdarma. Při objednávce nad 3600 Kč pak neplatíte poštovné přes kteréhokoliv z námi nabízených dopravců. Při objednávce nad 150 EUR (pro dodání do SR) platíme poštovné za vás také.

Platba předem/bankovním převodem

Při platbě předem/bankovním převodem Vám po potvrzení objednávky obratem zašleme údaje pro provedení platby - číslo účtu a váš variabilní symbol. Číslo našeho účtu ale pro pořádek uvádíme i zde.

  • Bankovní spojení pro platby v Kč v ČR: 2900289101/2010
  • Bankovní spojení pro platby v EUR v SR: 2800289104/8330

Pokud si u nás objednáváte zboží na Slovensko, nemusíte se při platbě převodem na náš účet obávat žádných poplatků navíc. Transakce se provede jako běžná platba v rámci Slovenska.

Osobní odběr na pobočkách Zásilkovny

Přes Zásilkovnu si můžete zboží od nás vyzvednout osobně, přestože neprovozujeme kamenný obchod. Poboček má Zásilkovna v ČR a SR už více než 1300, takže je pravděpodobné, že některou z nich máte poblíž i vy. Seznam všech poboček si můžete prohlédnout zde:

Načítání: seznam poboček osobního odběru

 

Porovnání produktů